MÜTEAHHİTLİK

Bayramoğlu inşaat ltd şti. olarak inşaat, proje, tasarım ve uygulama alanlarındaki mesleki tecrübelerimiz doğrultusunda, inşaat öncesi ve sırasında danışma ve destek hizmeti veriyor, süreci yakından takip ediyoruz. 

Fiziki çevrenin tasarlanması sanatı olan mimarlık, sosyal ve kentsel dokuyu oluşturan omurganın temel etmenlerinden birisidir. Yaşamsal fonksiyonların sürdürülebilmesi için gerekli mekanların işlevsel ve estetik çözümlerle tasarlanması mimarinin temel problem alanını oluşturur. Geçmişten günümüze mimari tasarımın kullanışlılık, sağlamlık ve güzellik unsurlarını bir bütün olarak barındırması amaç edinilmiştir. 

Bayramoğlu İnşaat olarak kentleri tasarlarken yaşamsal kurgunun temelini oluşturan insan faktörünü başlangıç noktamız olarak kabul ediyoruz. Bu doğrultuda, yaşam alanlarını üretirken bölge halkının kültürel değer ve alışkanlıklarını baz alarak hareket ediyoruz. Kentsel tasarım ve dönüşüm projelerimizde planlama, çevre tasarımı ve inşaat mühendisliği ile bütün, yaşayan mekanlar üretmeyi hedefliyoruz.